ОУ Васил Левски
Основно училище в град Ловеч

Рецитал на учениците от IV в клас

"Ще пазим скъпото име. Ще го носим с чест в сърцата си. Неговият огън ще гори в душите ни. Ще пазим завета му велик навеки". Рецитал на учениците от IV "в" клас с класен ръководител г-жа Мая Димитрова, посветен на 148г. от гибелта на Апостола на свободата - Васил Левски.

Рецитал на учениците от IV "В" клас