ОУ Васил Левски
Основно училище в град Ловеч

НАГРАДЕНИ в състезания и конкурси по повод патронния празник

Математическо състезание "Васил Левски"                          

         Участваха 184 ученици                

1 място - Марая Цветомирова Цветанова 1. г

2 място - Мартин Тихомиров Тотев 1. г

3 място - Виктория Павлова Колева      1. г   

1 място - Велислав Ивайлов Петков       2. а   

2 място -  Димо Димитров Маджаров    2. б  

3 място -  Михаил Станимиров Стоянов         2. в   

1 място -  Калоян Станимиров Карамишев  3. а     

1 място -  Тихомир Георгиев Генов        3.а

2 място - Борис  Добринов  Вътев          3.а    

3 място - Борис Пламенов Попов  3.а    

1 място - Светлин Тихомиров Тодоров    4. г

2 място -  Даная Николаева Гергова      4. г   

3 място -  Калоян Иванов Ачев     4. в   

1 място -  Михаел Николаев Балабанов  5. а  

2 място - Ванеса Радева Екова      5. а   

3 място - Мария Мирославова Къневска         5. а   

1 място - Милица Миленова Мойнова   6. а   

2 място - Паолина Росенова Иванова     6. в   

3 място - Мелиса Ерджан Ахмед   6. в

1 място - Преслава Радославова Христова     7.а    

2 място - Даниел Ивайлов Маринов       7. а   

3 място - Никол Кирилова Недкова       7. б

Наградени в училищния литературен конкурс на тема „Гордеем се с теб, Апостоле“                  

         Участваха 34 ученици         

         Първа възрастова група 1-4 клас          

1 място - Кристина К. Басарска     3. а   

2 място - Ивайла Цветомирова Цвяткова  4. а

3 място - Вилислава Стоименова Караиванова 3. Г

Поощрителни награди:

Гергана Павлова Павлова – 1.б клас

Василиса Василева Данова – 3.г клас   

    Втора възрастова група 5-7 клас         

1 място - Даниел Ивайлов Маринов       7.а    

2 място - Теа Пламенова Петрова          5.а    

3 място - Мая Бориславова Гунешка      6.а    

Поощрителни награди:

Радослав Теодоров Цанов – 5.б

Стефани Живкова Йорданова – 6.в

Михаил Мирославов Тошев – 7.а

   Наградени в училищния конкурс за детска рисунка

„Моя страна, моя България“, посветен на патрона на училището

    Участваха 65 ученици         

    Първа възрастова група 1-3 клас          

1 място - Калоян Станимиров Карамишев      3. а   

2 място - Йоана Дочева Дренска   1. б  

3 място - Георги Андреев Ачев     2. в   

Поощрителни награди:

Христеа Данаилова Христова – 2.б клас

Кристиян Иванов Иванов – 2.а клас

   Втора възрастова група 4-5 клас         

1 място - Биляна Бориславова Герганова        5. в   

2 място -  Християна Йорданова Петрова       5. а   

3 място - Божидара Дончева Манова     4. б  

Поощрителни награди:

Стойка Владимирова Илиева – 5.в клас

Божидара Василева Йовчева – 4.а клас

    Трета възрастова група 6-7 клас           

1 място - Преслава Радославова Христова     7. а   

2 място - Преслава Пламенова Петрова          6. в   

3 място - Фрея Росенова Бозова    7. б  

Поощрителни награди:

Габриела Пламенова Печева – 6.а клас

Стефани Живкова Йорданова – 6.в клас

    Наградени в конкурса за презентация на тема "Членовете на Ловешкия революционен комитет"                      

         Участваха 15 ученици         

1 място - Паолина Росенова Иванова              7. в   

2 място -  Даниела Пламенова Стоянова         7. а   

3 място - Габриела Пламенова Печева            6. а