ОУ Васил Левски
Основно училище в град Ловеч

„Млади възрожденци“ с грамоти от конкурс

Директорът на ОУ „Васил Левски“ Илица Петрова връчи грамотите на учениците от клуб „Млади възрожденци“ за отлично представяне в конкурса за ръчно изработени картички на тема „140 години от Освобождението на България“. Тя благодари на отличените Стела Карамишева, Стела Драгоманска, Елена Иванова, Евалин Берова, които представиха достойно ОУ „Васил Левски“ в конкурса на Общобългарски комитет „Васил Левски“. Специалните грамоти са от организаторите на конкурса.

Илица Петрова пожела на учениците да постигат още много успехи и да работят за съхраняване на българския дух и родолюбие.

Марияна Варчева, учител по история и цивилизации и ръководител на клуба, подари на младите възрожденци комплект с графики  на българския художник Тодор Ангелиев по проект "Асеневци".